• Hot line Kampanii: Zadzwon: 576 091 472

Jak pomóc


PROMOWANIE NASZEJ MISJI
Jesteś kreatywny i przebojowy? Masz tysiące pomysłów i chcesz je zrealizować ? Dołącz do nas i wraz z nami promuj odpowiedzialną opiekę nad kucykami! Dowiedz się więcej, napisz nam o sobie i swoich wyobrażeniach związanych ze współpracą. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowatorskie projekty!

ADOPCJA WIRTUALNA
Możesz zostać Filantropem na odległość, a jednocześnie mieć własnego zwierzaka - aby dowiedzieć się więcej, KLIKNIJ!

ADOPCJA REALNA 
Jeśli posiadasz możliwość otoczenia opieką wybranego zwierzaka, masz dużo serca do zwierząt i dużo chęci do współpracy - z pewnością będziesz wspaniałym domem adopcyjnym. Nie czekaj, dowiedz się więcej o zasadach adopcji naszych zwierzaków.

DYSTRYBUCJA ULOTEK
Informacja to klucz do sukcesu naszej misji. Im więcej osób wie o naszych działaniach, tym więcej dobrego razem zrobimy. Wesprzyj nas i poprzez dystrybucję materiałów informacyjnych promuj ideę, która przyciągnęła Cię w to miejsce. Przyciągnij innych, działaj, bądź aktywny! 

BANERY
Posiadasz stronę internetową ? Prowadzisz blog ? Będziemy wdzięczni, jeśli zechcesz umieścić u siebie wybrany baner.  

KWESTOWANIE
Śmiało wychodzisz do ludzi ? Obracasz się w szerokiej społeczności ? Masz pomysł na niekonwencjonalną kwestę ? Możesz od teraz wspierać zwierzęta poprzez organizowanie kwest w szkole, w swojej okolicy lub na wybranej imprezie.

GADŻETY
Możesz odwiedzić zwierzęcą gadżeciarnię i kupić nasze gadżety - kubki, długopisy, smycze, kalendarzyki i mnóstwo innych rzeczy z logo fundacji oraz zabawnymi zdjęciami zwierząt. To idealna i doskonały prezent dla każdego, kogo pragniesz obdarować.

DAROWIZNA 
Przekazanie wsparcia w formie darowizny jest prostą i szybką formą bezpośredniego wsparcia naszych działań na rzecz kucyków. Możesz wesprzeć konkretnego kucyka, możesz wesprzeć projekt lub zakup leków, możesz też przekazać ogólną darowiznę, która zostanie wykorzystana  na najpilniejsze potrzeby stada. 

1 procent PODATKU
Ogólnopolska Fundacja dla Zwierząt posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, dlatego możesz wesprzeć jej misję przekazując jeden procent podatku. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000225394 aby Twój 1 % podatku obdarował uratowane zwierzęta.

 

 

Ponadto zawsze możesz wysłać kantar, uwiąz, witaminy czy derkę, a także musli czy wiadra albo miotłę stajenną i porządne widły, a nasze psy i koty nie pogardzą karmą, miską, posłaniem czy szelkami i zabawkami. Jeśli masz zbędne materiały budowlane, które możesz nam przekazać - będziemy wdzięczni! Jeśli masz drukarnię i możesz wydrukować nam materiały reklamowe - to wspaniale! Jeśli jesteś fotografem i możesz wykonać sesję fotograficzną - super! Jeśli masz za dużo siana - chętnie odbierzemy! Jeśli jesteś producentem telewizyjnym i chciałbyś zrobić program o naszych dzielnych kucykach - jesteśmy zwarci i gotowi! Jeśli jesteś arabskim szejkiem i chciałbyś zbudować dla naszych podopiecznych kucykowy raj na kilku hektarach - nie wahaj się! A jeśli po prostu lubisz zwierzęta ale nie masz grosza przy duszy ani chwili wolnego czasu i mieszkasz bardzo daleko od nas - pomyśl o nas ciepło, wyślij pozytywną myśl, docenimy to! A jeśli będziesz mijał kiedyś zwierzaka, który będzie w potrzebie - nie bądź obojętny, interweniuj! To bezcenne.

 Ogólnopolska Fundacja dla Zwierząt
Hallera 190/6, 53-203 Wrocław
PKO BP 72 1020 5138 0000 9102 0166 4523