Zuza uratowana

Zuza uratowana ! Dziękujemy !

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzięki pomocy wielu wspaniałych osób udało się pomóc Zuzi. Klacz na dzień dzisiejszy jest już po wizycie kowala i

po odrobaczeniu, oczekuje na szczepienia i diagnostykę kręgosłupa. Mamy nadzieję, że bez większych problemów zaaklimatyzuje się w stadzie podopiecznych i przez wiele lat będzie mogła się cieszyć towarzystwem końskich przyjaciół.

W imieniu Zuzi jak i swoim z całego serca dziękujemy za podarowanie jej tego co najcenniejsze - życia.

Zapraszamy do oglądania zamieszczonych niżej zdjęć uratowanej Zuzy.

 


 

"Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie." - Iny Lorentz

Przerażona Zuza usiłuje spojrzeć w obiektyw. Boi się. Nie zna obory handlarza. Wczoraj tu trafiła.

Niepotrzebna i zepsuta. Wyrzucona na margines życia. A Zuza kiedyś była kimś. Ciągnęła wóz, woziła opał, to dzięki niej ludzie mieli ciepło. Ale ciężki wóz zebrał żniwo i kręgosłup odmówił posłuszeństwa. Praca zabrała Zuzi zdrowie, teraz człowiek weźmie życie. Bo los nie jest sprawiedliwy, nie dzieli po równo. Do Zuzy się nie uśmiechnął. Idzie zima, gospodarz musi rozwieźć opał, a Zuza już nie może. Pracą zapłaciła za każde ziarno owsa. Teraz własnym życiem zapłaci za zakup nowego konia, który będzie ciągnął Zuzi wóz.

Pomóż ocalić Zuze. Możemy podarować jej godną jesień życia. Ale aby to się stało musimy do 30 października zapłacić 2100 zł. 

Możecie wesprzeć Zuzę przekazując darowiznę z tytułem „dla Zuzy”.

Za każdą pomoc dla Zuzy bardzo dziękujemy.

 

Galeria Zuzy:

 

 Ogólnopolska Fundacja dla Zwierząt
Hallera 190/6, 53-203 Wrocław
PKO BP 72 1020 5138 0000 9102 0166 4523